paZteet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapakohila trip

2 posters

Go down

Kapakohila trip Empty Kapakohila trip

Postitamine  Admin Nelj Dets 27, 2007 11:07 pm

Niisiis. Räägime Eesti tee oludest. Käisime täna Karmeni ja Liisiga Imaveres vanal heal sõbral külas. Aga see kuidas me sinna saime oli ikka tõeline ooper. Buss sõitis mis hirmus, loksus, haises, penskareid täis. Sõitis läbi Koigi ja Laimetsa. Kruusateed. Saabusime. Hakkasime õiget maja numbrit otsima, mingit loogikat polnud seal. Majad olid umbes nii 1, 2, 3, 13, 17, 16, 12 vms. Ja lõpuks leidsime õige koha. Siis läksime kõrtsu sööma, tõsiselt halb teeninus. Fuii.. Siis tegi Liis telefoni numbriga väikse apsaka ja helistas hoopis kellelegile teisele, ja kellele Surprised ja ma rääkisin taga kokku mingi kaks tundi.. Siis kui olin kodus Paides, sain teada, et ema neti välja võtnud, et ma liiga arvutipede, mis mul muud üle jäi kui oma tõelisse koju minna. Tallinna. Siin ma nüüd olen, rääkisin veel selle kutiga telefonis, tuli välja, et jah... Et ta on koolivend ja ma olin ta kunagi msni lisanud ja bloki saanud ja mida kõike veel. Ma nii vihane, kuidas saab ikka selliseid kokkusattumisi olla. See ongi siis uus paZteet'i mure. pale Tegelt, mis mind peaks huvitama, mis ta must arvab, mul oli igav ja ta rääkis alguses telefonis päris huvitavat juttu. Kuni sai teada, et ma olen paZteet. Aga mind ei huvita, lihtslat üks päev sisustatud.
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kapakohila trip Empty Re: Kapakohila trip

Postitamine  Sally Nelj Dets 27, 2007 11:12 pm

No niii kokkusattumus ei saa olla ju:S Hea ema sul:D Netti ikka välja ei võtaks ju, jõhker..
Kahju sinust kohe:/
Sally
Sally

Postituste arv : 158
Age : 32
Location : Türi
Registration date : 25/12/2007

Tagasi üles Go down

Kapakohila trip Empty Re: Kapakohila trip

Postitamine  Admin Nelj Dets 27, 2007 11:30 pm

Mis teha noh.. tead prageu mul kodus nii hirmus olla. mingi naabrid peksavad vist üksteist... ja siis keegi jäi trammi alla, aknast vaatasin. jube elu siin linnas. siis mingi virugängid käivad ringi ja värki.. õu sally, sa võiksid mõni kord minu juurde tulla tlna, saaks õhtul pidu panna ja värki. võtame paala gümmi miiZud ka kaasa Smile
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kapakohila trip Empty Re: Kapakohila trip

Postitamine  Sally Nelj Dets 27, 2007 11:45 pm

Selle asja peaks jah ära korraldama.. Miisukesed ikka kaasa ja vaat kui Fun on olla:D

Isssand, ma ei tahagi üldse Tallinnat näha, jube linn on noh !Very Happy
Sally
Sally

Postituste arv : 158
Age : 32
Location : Türi
Registration date : 25/12/2007

Tagasi üles Go down

Kapakohila trip Empty Re: Kapakohila trip

Postitamine  Admin Nelj Dets 27, 2007 11:49 pm

mul pea valutab, saad sa aru. ma käisin poes.. ostsin liiter bacardit, poolese smirnofi ja siis hunnik lahjat kraami. kutsusin oma kuti külla. aga no ta tuleb öö poole. aga ma ei viitsi veel läbu kokku kutsuda. saad sa aru, ma joon hetkel üksi.. koolat rummiga. sest ma olen niii vihane. kuidas ma nii jobu ikka saan olla. ja sellele peale joon veel energiajook trafficut, mis imaverest alles jäi. ja pikutan voodis. kolm tuba minu päralt, suurepärane vaade vanalinnale ja merele... mmm.. kui hea.. klaasist vannituba Laughing mullivannis oled ja saad ka vanalinna vahtida, aga sisse ei näe. välja näeb.. ma arvan, et peaks ve jooksma panema.. aga enne joon ma veel, joon, joon ennast täis kui siga ja postitan siin foorumis.
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kapakohila trip Empty Re: Kapakohila trip

Postitamine  Sally Nelj Dets 27, 2007 11:52 pm

Kuule, ära seda energiajooki joo:/.. Aga noh, eks praegu aitab sul alkohol su mured unustada... Niiet, ma arvan, et ma teeks vist samamoodi. Ei noh, kurat, seda korterit tahaks küll näha rsk:D! Vaata, et alkoga kah liiale ei lähe eksju;)..
Sally
Sally

Postituste arv : 158
Age : 32
Location : Türi
Registration date : 25/12/2007

Tagasi üles Go down

Kapakohila trip Empty Re: Kapakohila trip

Postitamine  Admin Nelj Dets 27, 2007 11:55 pm

ma kutsun vb vanad klassikaaslased enda juurde. panen peo püsti.. samas üksi ka nii hea.. muide ma ei kuula prageu muusikat, ma ei taha. ma teen reformatsiooni (mäletad meie nunnade reformatsiooni, sina olid eelreformaator:D) oma muusikamaitses. hakkan tänasest kuulama jazzi Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven kas õnnestub, hülgen hardstyle.. mu musikese.. Crying or Very sad aga sa omme tuled linna?
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kapakohila trip Empty Re: Kapakohila trip

Postitamine  Sally Nelj Dets 27, 2007 11:57 pm

Mina homme linna?Very Happy Plaane pole üldse homseks...
Jazzi? Miks just seda? hea valik tglt muidu ju:D
Kutsu, vb rahvas teeb tuju paremaks v nii??
Sally
Sally

Postituste arv : 158
Age : 32
Location : Türi
Registration date : 25/12/2007

Tagasi üles Go down

Kapakohila trip Empty Re: Kapakohila trip

Postitamine  Admin Reede Dets 28, 2007 12:00 am

noh meie roosade bemudega ossid võiksid mulle külla tulla täna.. muide mu isa kuulab träna ja tal bmw Rolling Eyes oss? vb tõesti, muide tal must macbook pro.. suhteliselt osssilik.
jazz.. hmm ma ei tea. lampi muud ei tulnud.. vaevalt et rahvas tuju paremaks teeb, siis vaja koristada.. mul siin suht sassis. polnud mingi kuu aega kodus käinud. veel 9nda klassi vihikud siin laiali.. ja värki. krt ma panin just tähele et mu toas on uus telekas. lahe
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kapakohila trip Empty Re: Kapakohila trip

Postitamine  Sally Reede Dets 28, 2007 12:04 am

Sul jah, mingi täitsa oss issi ju:D Aga soovita talle roosat bemmut ikka;)

Ma tahaks ka praegu ..... enda kõrvale.. hea oleks olla vähemalt!

Mis telekas on?Very Happy
Sally
Sally

Postituste arv : 158
Age : 32
Location : Türi
Registration date : 25/12/2007

Tagasi üles Go down

Kapakohila trip Empty Re: Kapakohila trip

Postitamine  Admin Reede Dets 28, 2007 12:07 am

emm.. mingi 32 tolli ehk. plasmatelekas.. philips. ma ei näinud seda:d see karbi sees. ilmselt jõulukink isa poolt. ma suvel viisin siit korterist paide majja oma tuppa ühe teleka.. 19tolli vist oli.. aga muide.. sally.. sebi mu issike ära Wink ta lahutatud. augustist alates
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kapakohila trip Empty Re: Kapakohila trip

Postitamine  Sally Reede Dets 28, 2007 12:10 am

Tead, kurb uudis sulle, Ma olen tänasest täiesti hõivatud, asi on ametlik;)
Aga nooh, sa võid otsinguid jätkata ju:D
Sally
Sally

Postituste arv : 158
Age : 32
Location : Türi
Registration date : 25/12/2007

Tagasi üles Go down

Kapakohila trip Empty Re: Kapakohila trip

Postitamine  Admin Reede Dets 28, 2007 12:12 am

ohhooo.. äkki uus teema kõik meestest alla.. Sally ametlikult hõivatud. viin teema üle?
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kapakohila trip Empty Re: Kapakohila trip

Postitamine  Sally Reede Dets 28, 2007 12:13 am

Vist jah:)
Tglt, ma olen ikka kohutavalt Õnnelik koos temaga:)
Sally
Sally

Postituste arv : 158
Age : 32
Location : Türi
Registration date : 25/12/2007

Tagasi üles Go down

Kapakohila trip Empty Re: Kapakohila trip

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele