paZteet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mehed on kaotanud usalduse minu silmis.

3 posters

Go down

Mehed on kaotanud usalduse minu silmis. Empty Mehed on kaotanud usalduse minu silmis.

Postitamine  tintzukaz Laup Dets 29, 2007 12:46 am

Nii probleem, kuidas mehed võiksid naiste usalduse tagasi võita?
Lootusetu teema, kuid võimalik. See ei ole ju normaalne, et mees lubab helistada, kuid siis ikkagi ei kuule temast mitte midagi. Mina olen küll solvunud mõne mehe peale nii juba.
Nii naised, mida ette võtame, et mehed ei kaotaks oma respekti meie silmis veelgi?
tintzukaz
tintzukaz

Postituste arv : 26
Age : 34
Location : Tallinn
Registration date : 25/12/2007

Tagasi üles Go down

Mehed on kaotanud usalduse minu silmis. Empty Re: Mehed on kaotanud usalduse minu silmis.

Postitamine  Admin Laup Dets 29, 2007 12:53 am

Väga hea, et sa selle teema ka siia kirjutasid. Aga ma ei teagi, mida ette tuleks võtta. Ma olen lihtsalt kuttide peale solvunud ja vihane. Ma vihkan suht kõiki juba. Pmst ma arvan, et kutt peaks tulema sinu juurde ja vabandama, mitte tegema seda telefoni teel. Siis saad aru ta silmist, et kas ta ikka tõsiselt kahetseb. Mul pole selliseid olukordi õnneks olnud, kus lubab helistada, aga ei tee seda vms. Õnneks. Aga seeest on mul igast teisi toredaid olukordi, mida ma vihkan. Näiteks, tahad mõne kutiga tuttavaks saada ja mitte midagi enamat. Hakkad taga suhtlema ja kuidas talle selgeks teha, et ma ei hakanud suhtlema temaga sellepärast, et ma oleks tasse armunud vaid sellepärast, et ta tundub huvitav inimene olevat... Sest raudselt see kutt arvab, näe lisas msni, on mist sisse võetud... Ja siis mul jube piinlik. Ahhh fakk küll, need mehed on keerulisemad subjektid kui arvuti... Rolling Eyes
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Mehed on kaotanud usalduse minu silmis. Empty Re: Mehed on kaotanud usalduse minu silmis.

Postitamine  tintzukaz Laup Dets 29, 2007 1:03 am

arvuti vähemalt allub sinu käsklustele, mehed ju ei allu.
aga südames ma ikka veel loodan, et mehed võtavad õppust ning parandavad oma käitumist võin pettun ma neis lõplikult.
õnneks on maailmas normaalseid mehi küll veel olemas, kes isegi ise naisi välja kutsuvad.
küsimus on nende üles leidmises ainult. kes tuleb mulle appi neid leidma?
tintzukaz
tintzukaz

Postituste arv : 26
Age : 34
Location : Tallinn
Registration date : 25/12/2007

Tagasi üles Go down

Mehed on kaotanud usalduse minu silmis. Empty Re: Mehed on kaotanud usalduse minu silmis.

Postitamine  Admin Laup Dets 29, 2007 1:13 am

Mina võin tulla otsima, ma arvan, et Sally liitub meiega Smile ta hetkel eemal vist kusagil, msnis pole teda, ei saa küsida. Aga mis maakonnast me alustame? Äkki võtaks ühe kaugema, Saaremaa. Ehk seal on normaalsed kutid... Ma tean sealt paljusi kutte, kes on mega lahedad ja toredad jne. Võtame kasvõi näiteks selle kuti, kellega ma täna lampi rääkima hakkasin. Mäletad Tiina Very Happy ?
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Mehed on kaotanud usalduse minu silmis. Empty Re: Mehed on kaotanud usalduse minu silmis.

Postitamine  tintzukaz Laup Dets 29, 2007 1:18 am

alustame Tallinnast, ma siit juba mõned normaalsed mehed olen leidnud ja üks taastas oma usalduse minu silmis Very Happy
oeh, mu eufooria ei rauge ega lõppe juhei Very Happy

aga jahh, Saaremaa on ka hea alguspunkt, alustaks läänest ja lõpetaks idas, nii on vist kõike otstarbekam. või mis te arvate?
tintzukaz
tintzukaz

Postituste arv : 26
Age : 34
Location : Tallinn
Registration date : 25/12/2007

Tagasi üles Go down

Mehed on kaotanud usalduse minu silmis. Empty Re: Mehed on kaotanud usalduse minu silmis.

Postitamine  Admin Laup Dets 29, 2007 1:22 am

Mulle hakkas täna Kuressaare kutt meeldima... Aaiiiaaa... No kahtlane, ma panin täiesti lambist lampi msni adre msni... Tuli välja, et poisi nimeks on Siim. Umbes minu vanune ja täitsa kobe tükk. Ja väga sõbralik, niiet võtke õppust. Ainult asi on selles, et ma ei saa aru, miks ma komistan Siimude ette.
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Mehed on kaotanud usalduse minu silmis. Empty Re: Mehed on kaotanud usalduse minu silmis.

Postitamine  tintzukaz Laup Dets 29, 2007 1:26 am

sest sa tahad Siimude otsa komistada ma usun Very Happy
mina komistan kuidagi liiga paljude meeste otsa korraga, homme välja kutiga, ülehomme teise kutiga ja aastavahetusel kolmandaga Very Happy EBANORMAALNE.

Kes mind reaalsusesse tagasi tooks?
tintzukaz
tintzukaz

Postituste arv : 26
Age : 34
Location : Tallinn
Registration date : 25/12/2007

Tagasi üles Go down

Mehed on kaotanud usalduse minu silmis. Empty Re: Mehed on kaotanud usalduse minu silmis.

Postitamine  Admin Laup Dets 29, 2007 1:32 am

Tohohh... Tead, mu kuti nimi on Siim. Mu ekseks kuti nimi on Siim. Mu eksekseks kuti nimi on Siim. Mu parima sõba nimi on Siim. Lisaks on mul neli head sõpra Siimud. Ja siis eile sain tuttavaks ühe Siimuga, kes ei ole üldse nii lahe. Täitsa paha poiss minu arvates. Aga tänane Siim, tundub, et Liina hakkab vist armuma.
Sul on vähemalt aeg sisustatud, mina peaksin vist kiriklikult abielluma oma läppariga. Tuled ka pulma Question
Tahaks tegelt Saaremaale minna, äkki lähengi. Eelmine aastavahetus Meri hotellis oli nii hea. Ma sain endale sealt nii head sõbrad. Lihtsalt lampi ütlesin ühele kutile, et sa tuled minuga jne... Ja siis ossasiga... Sealt on midagi meenutada.
Tiina, teadeanne: Kaido logis just sisse Wink
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Mehed on kaotanud usalduse minu silmis. Empty Re: Mehed on kaotanud usalduse minu silmis.

Postitamine  tintzukaz Laup Dets 29, 2007 1:34 am

nägin jahh, et Kaido logis sisse Very Happy
minu arvamus sellest, et ta mulle bloki pani ei läinud täide.

Liina, loomulikult ma tuleb pulma, tahakski oma kleiti jälle kanda.

Kuid jahh.. Kas mehed on hakanud oma usaldust taastama ka sinu silmis?
tintzukaz
tintzukaz

Postituste arv : 26
Age : 34
Location : Tallinn
Registration date : 25/12/2007

Tagasi üles Go down

Mehed on kaotanud usalduse minu silmis. Empty Re: Mehed on kaotanud usalduse minu silmis.

Postitamine  Admin Laup Dets 29, 2007 1:46 am

Kaks lemmikut kaotavad seda... Ja kui juba nemad kaotavad, siis muu ei huvita mind. No tegelt üks kaotas juba umbes kuu aega tagasi selle, aga ma lootsin, et äkki see kutt võtab aru pähe... Ja ma sain teada, kes ta tegelikult on... Ta pole midagi väärt.. Omab kõigest kobedat kanni ja keppi silme. Ja kui hakata uurima, siis need kannid polegi nii kobedad, pigem pekised...
Ja see Kala... Ah mis sellest rääkida, tal pole keppi silme ega kobedat kannigi. Ja tema usaldus... Langes 50% . Ah. ma ei tea enam... Ma olen kaotanud nad mõlemad.. Ja nende usaldus on mu silmis langenud
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Mehed on kaotanud usalduse minu silmis. Empty Re: Mehed on kaotanud usalduse minu silmis.

Postitamine  Robert Laup Dets 29, 2007 8:37 pm

alati on mehed süüdi. Idea
Robert
Robert

Postituste arv : 13
Age : 33
Location : Laupa
Registration date : 25/12/2007

Tagasi üles Go down

Mehed on kaotanud usalduse minu silmis. Empty Re: Mehed on kaotanud usalduse minu silmis.

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele