paZteet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A movie about one day at school by paZteet

5 posters

Go down

A movie about one day at school by paZteet Empty A movie about one day at school by paZteet

Postitamine  Admin Teis Dets 25, 2007 6:07 pm

Et lisan siis selle kurikuulsa video ka siia, mida me koolis tegime neljapäeval(20.detsember 2007). Juhin tähelepanu õpetajele, kes tantsib tunni ajal... Ta ütles sellel ajal "nagu põrand õõtsub". https://www.youtube.com/watch?v=QAb_QH-fl9k
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

A movie about one day at school by paZteet Empty Re: A movie about one day at school by paZteet

Postitamine  annu Teis Dets 25, 2007 6:31 pm

Igrek muuuvi on:D

annu

Postituste arv : 9
Registration date : 25/12/2007

Tagasi üles Go down

A movie about one day at school by paZteet Empty Re: A movie about one day at school by paZteet

Postitamine  Admin Teis Dets 25, 2007 6:43 pm

Muide... Üks muuvi peaks veel tulema pealkirjaga One day with my friends in Imavere city Wink
Neljapäeval toimuvad võtted:D. Sõidame Paidest 12.40 välja:D. Kohapeal on mõned tuttavad ja siis tsillime ja hängime Imavere kõrtsus. Lähme loomulikult ju saeveskisse, muidu sa polegi inimene, kui seal käinud pole:D:D:D Oii.. piimandusmuuseum on ka seal.. iuu.. Eks siis viskan selle ka kunagi ülesse.
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

A movie about one day at school by paZteet Empty Re: A movie about one day at school by paZteet

Postitamine  tintzukaz Teis Dets 25, 2007 9:41 pm

jamh, inimesele, kes teisi ei eriti ei tea tundub see film selline imal, kuid mina isegi vahepeal irvitasin Very Happy
kes see kutt seal oli kes kirjakese saatis? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
tintzukaz
tintzukaz

Postituste arv : 26
Age : 34
Location : Tallinn
Registration date : 25/12/2007

Tagasi üles Go down

A movie about one day at school by paZteet Empty Re: A movie about one day at school by paZteet

Postitamine  Admin Teis Dets 25, 2007 9:44 pm

Tegelikult kirjutas selle vist Marko, tema käekirja moodi oli see... Aga alla kirjutas Robert. Kirjakese taga oli kirjas muidu, et tegelt Marko... No tunnis pole paremat meil teha Very Happy Ega koolis ju õppimas käida, või mis Embarassed
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

A movie about one day at school by paZteet Empty Re: A movie about one day at school by paZteet

Postitamine  Sally Teis Dets 25, 2007 11:46 pm

Seee on täitsa hea video ju:D

Kas mapuudusin just nendel päevadel või mis värk on:D???
Sally
Sally

Postituste arv : 158
Age : 32
Location : Türi
Registration date : 25/12/2007

Tagasi üles Go down

A movie about one day at school by paZteet Empty Re: A movie about one day at school by paZteet

Postitamine  Admin Kolm Dets 26, 2007 12:56 am

mhm, Sally, sa puudusid... selle keemia lõigu ajal olid sa vist kirikus laulmas.. aga muidu kõik oli neljapäeval tehtud. v.a. see kirja saatmise asi, see oli vist kolmapäeval.. niiet ära enam puudu Idea
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

A movie about one day at school by paZteet Empty Re: A movie about one day at school by paZteet

Postitamine  Sally Kolm Dets 26, 2007 1:05 am

Teed, uue ja PAREMA, kui ma ka õitseda saaks(H)
Sally
Sally

Postituste arv : 158
Age : 32
Location : Türi
Registration date : 25/12/2007

Tagasi üles Go down

A movie about one day at school by paZteet Empty Re: A movie about one day at school by paZteet

Postitamine  Admin Kolm Dets 26, 2007 1:10 am

See ka võimalus... siis pean nagu filmima sitaks ka... sest eelmine kord ma niisama võtsin linti mõned asjad, mis tundusid naljakad.. õu ma tean, me võtame linti selle, kuidas paZteet "korrastab" inglise keele klassis sahtelid ja kuidas Sally "valvab" ust, et keegi sisse ei tuleks.. Ja siis kõik need koridoris spikude tegemised enne inglise keele arvestust... ja kõik muu säärane..
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

A movie about one day at school by paZteet Empty Re: A movie about one day at school by paZteet

Postitamine  Sally Kolm Dets 26, 2007 1:12 am

Kuule, see on ikka briljantne mõte ju:D:D

Ma nii igatsen kooli juba:D:D:D
Sally
Sally

Postituste arv : 158
Age : 32
Location : Türi
Registration date : 25/12/2007

Tagasi üles Go down

A movie about one day at school by paZteet Empty Re: A movie about one day at school by paZteet

Postitamine  Katu Kolm Dets 26, 2007 1:43 am

Minu arvates see spikude ja sahtlites sorimise filmimise idee on halb, sest nii me võime vabalt vahele jääda. Õpsid käivad ka ju netis nuhkimas. Very Happy

Katu

Postituste arv : 2
Registration date : 26/12/2007

Tagasi üles Go down

A movie about one day at school by paZteet Empty Re: A movie about one day at school by paZteet

Postitamine  Sally Kolm Dets 26, 2007 1:58 am

Katul on ses suhtes õigus küll jah!:S
Sally
Sally

Postituste arv : 158
Age : 32
Location : Türi
Registration date : 25/12/2007

Tagasi üles Go down

A movie about one day at school by paZteet Empty Re: A movie about one day at school by paZteet

Postitamine  Admin Kolm Dets 26, 2007 1:59 am

Kadi, sul jah päris tõsi jutt Crying or Very sad Aga eks siis vaatab, üks kord pani ta ju ukse lukku enne 12a tundi... sest meie tund oli järgmine... aga Sally, mäletad kui me 5min wc's istusime, et oodata õpsi lahkumist klassist Very Happy ja siis tüüp lahkus, aga pani ukse kinni... äkki prooviks nii õp. S'ga? oiioii.. siis oleks mul ajalugu lõpuarvestus 100%, mitte 58% või nagu Sallyl 53% Wink
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

A movie about one day at school by paZteet Empty Re: A movie about one day at school by paZteet

Postitamine  Sally Kolm Dets 26, 2007 4:09 pm

Kuule jah:D Sa peksa ei karda saada??Very Happy
Sally
Sally

Postituste arv : 158
Age : 32
Location : Türi
Registration date : 25/12/2007

Tagasi üles Go down

A movie about one day at school by paZteet Empty Re: A movie about one day at school by paZteet

Postitamine  Admin Kolm Dets 26, 2007 5:10 pm

S'ilt peksa saada või? ma jooksen ta eest ära, põgenen kasvõi poiste ws'sse. vaevalt, et ta julgeb järgi tulla ja siis hüppan aknast alla, vigastan hüppeliigese ja lähen haiglasse. saan kipsi, kuu aega kipsis, tulen kooli ja kolgin teda oma kipsis jalaga... ja siis S ei julge enam kallale tulla Razz Hmm.. aga see on nii lahe kui õp S ütles mulle, et ma olen jõhker, küüniline ja otsekohene. mis ma teha saan, kui ma filosofeerin temaga, vastan tema lollile küsimusele küsimusega ja viis minutit vaidleme nii.
S - albino
paZteet - farao
mina jään ju peale või mis Smile
nii räägiks sellest luuletusest, mis seal lõpus on... ma sain just vastukaja, et üks inimene arvas, et see on tehtud mingi S.S.ile. vale, see ole selle nimega isikule. Tõsiselt nõme, kui tehakse valesi järeldusi. see luueltus sündis nii, et mis parasjasti läks riimi. paberi peal oli kirjas sellised nimed, et noh.. aitab valede järelduste tegemisest, ma ei julge muidu kooligi minna.. luuletuse kirjutasime nii et yks rida ühs, teine rida teine, kolmas rida kolmas.
Täna olen ma siin,
____ meeldib siim, ___________ on Liina(sest Liina kuti nimi on Siim tlnast)
ja Kadi lemmikuks on Piim.

Korda tehti kooli saal,
puudu sealt on veel baar,
sest ____ ajudes vaid saar. _______ on Kaia(üks tüdruk, kellele meeldib L.Saar)

___ on peenike Vaal, Vaal on üks kutt Paidest
tal sabas lohiseb alati saan,
ja pea asemel tal potikaas.

Miisul on kobe kann, miisu on üks kutt Paidest, miiZu on üks teine
püksis tal ilus pall,
ning keha kuum kui pann.

Miisul kepid silmad,
õues ilusad ilmad,
___ teeb pulmad. ______ on Kaia

___del nii kenad silmad, __________ on miisu
voodis neil märjad linad,
sest et solgiauku kukkunud nemad.

Mazda automark on kepp,
___ arvutite sepp, _______ on Liina
Vaal täiesti näpp.

Raadios laulab Mati Nuude,
Pillel on puue,
Miisu välja näeb kui Puudel.

Taskurätt mul Zewa Zoftis,
see mind oluliselt nüüd kottis,
Vaalal on lõug lottis.

Mul on ajupuue,
meil jobine koopasuue,
see on sulle, miisu, see luule.

Pille kuulab träna,
ja silmast tal tuleb mäda,
millest tulenevalt kurgus on tal röga.

Täna vaatame silma Miisule,
ja siis piima viime kiisule,
kuid hiljem aias riisume.

Mina tööd küll ei tee,
wc potti kinni jäi sul pee,
ja kaelas pihta pandud kee.

Kadi on täielik varas,
ja Liina on täielik tõbras,
see talle on hullemalt paras. Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

A movie about one day at school by paZteet Empty Re: A movie about one day at school by paZteet

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele