paZteet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mida Naised tahavad mehe käest kõige rohkem saada???

3 posters

Go down

Mida Naised tahavad mehe käest kõige rohkem saada??? Empty Mida Naised tahavad mehe käest kõige rohkem saada???

Postitamine  Mihkel65 Püh Veeb 03, 2008 8:34 pm

Et siis rääkige mida naised tahavad mehelt kõige rohkem saada....tahaks nag kaa teada mida nad tahavad:D

Mihkel65

Postituste arv : 5
Registration date : 31/01/2008

Tagasi üles Go down

Mida Naised tahavad mehe käest kõige rohkem saada??? Empty Re: Mida Naised tahavad mehe käest kõige rohkem saada???

Postitamine  Sally Püh Veeb 03, 2008 8:40 pm

Tegelikult on see mitme otsaga asi, mida naised meestelt tahavad. Olenevalt sellest, kas tegu on oma mehega, või "niisama" mehega:D
Sally
Sally

Postituste arv : 158
Age : 32
Location : Türi
Registration date : 25/12/2007

Tagasi üles Go down

Mida Naised tahavad mehe käest kõige rohkem saada??? Empty Re: Mida Naised tahavad mehe käest kõige rohkem saada???

Postitamine  Admin Püh Veeb 03, 2008 8:42 pm

õuõuu miku..
mis sa ise arvad, mida nad tahavad saada. em oleneb suht naisest ja ta vanusest ja ta mõttemaailmast ja ta elu arusaamisest jne... aga pmst ma arvan, et esiteks naine tahab tunda lähedust, et keegi on nõus ta eest välja astuma ja kaitsma naist jne. teine asi ole vist hellitused ja kallid ja suudlused ja seks. kolmandaks oleks vist.. emm.. ma tahan et mees teeks mullle süüa Embarassed Embarassed ma ei viitsi ise teha, ma täna olengi sellepärast näljas, et miku on minust prageu 120km kaugusel.. niiet reedest pühapäevani, miku, tuled mulle pannkooke tegema. kui ma mustvee tulen
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Mida Naised tahavad mehe käest kõige rohkem saada??? Empty Re: Mida Naised tahavad mehe käest kõige rohkem saada???

Postitamine  Mihkel65 Püh Veeb 03, 2008 8:45 pm

Kui oskaks ainult pannkooke teha Very Happy
aga ma pakuks naisele kallisid,suudlusi,hoolitsust,armastust,musisid...põhimõtteliselt kõike....
peaasi et ta ei oleks üksi ja ei igatseks taga...
ei taha ju et ta üksi oleks ja kurb...
tuleb hoolitseda tema eest niipalju kui võimalik

Mihkel65

Postituste arv : 5
Registration date : 31/01/2008

Tagasi üles Go down

Mida Naised tahavad mehe käest kõige rohkem saada??? Empty Re: Mida Naised tahavad mehe käest kõige rohkem saada???

Postitamine  Admin Püh Veeb 03, 2008 8:48 pm

emm mida sa siis oskad teha, armastus käib ju kõhu kaudu.. aga teeme siis nii et laupäeval me "juhuslikult" saame a ja o's kokku Razz siis ma näitan sulle mdia on vaja pannkookide jaoks. aga kallistused ja musid I love you oijah, neid sa mõtetes teed mulle ju palju palju Wink
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Mida Naised tahavad mehe käest kõige rohkem saada??? Empty Re: Mida Naised tahavad mehe käest kõige rohkem saada???

Postitamine  Mihkel65 Püh Veeb 03, 2008 8:51 pm

Aga see ainult enda naisele Very Happy
teistele pakuks kallisid ja niisama seltsi Very Happy


hmm Very Happy eks me näeme kas saame ''juhuslikult'' kokku Very Happy ja ma ei tea kas ma oskaks pannkooke teha Very Happy pead mulle appi tulema Very Happy
mmm mõtetes teen jh neid palju...ja päriselt saad kallisid kaaa Very Happy põsekat ei tea veel kas teen Very Happy seda me veel vaatame Very Happy

Mihkel65

Postituste arv : 5
Registration date : 31/01/2008

Tagasi üles Go down

Mida Naised tahavad mehe käest kõige rohkem saada??? Empty Re: Mida Naised tahavad mehe käest kõige rohkem saada???

Postitamine  Admin Püh Veeb 03, 2008 8:54 pm

oijah Very Happy Very Happy ei noh, ma tean küll, kus sa elad. tuled maja ette serenaadi laulma.. sa elad seal kandis, kus mu vanaema kunagi elas.. kollane maja. pööre sinna metsa poole. kusagilt haigla või kooli või kiriku juurest..
einoh algul vaatame kas ma sulle kalli vastu ka teen, eks ikka teen Twisted Evil krt.. sa minu asemel raamatut prageu ei viitsiks lugeda? ma nagu ei viiiiiiiiitsi, raisk noh. prageu sõbrants ka helistas, et mis ma laupäeval teen, et kas otepääle suusatamist viitsin vaatama minna..
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Mida Naised tahavad mehe käest kõige rohkem saada??? Empty Re: Mida Naised tahavad mehe käest kõige rohkem saada???

Postitamine  Mihkel65 Püh Veeb 03, 2008 8:57 pm

haigla juures Very Happy metsa poole:D ja siis mingi esimene suur maja KAhe korruseline Very Happy seal mina Very Happy

hmm :d tuleks kaa vaatama aga pole kuidagi tulla :S
ei viitsiks lugeda Very Happy

Mihkel65

Postituste arv : 5
Registration date : 31/01/2008

Tagasi üles Go down

Mida Naised tahavad mehe käest kõige rohkem saada??? Empty Re: Mida Naised tahavad mehe käest kõige rohkem saada???

Postitamine  Admin Püh Veeb 03, 2008 9:02 pm

emm.. davai.. ma siis tulen sulle külla ja külakostiks tooon pannnnkooooke Very Happy aga sa ei pea mind vastu võtma Very Happy tglt ma suht kindel, et mul ple eriti aega liigelda linna vahel, pean tartus voi tlnas ka ära käima jne.. õu aga ma nüüd õppima. kunagi jätkame jutuajamist.. muidu siin om ka informaatika alafoorum.. kui sul info tund, siis postita sinna ja räägi kui mottetud need tunnid on.
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Mida Naised tahavad mehe käest kõige rohkem saada??? Empty Re: Mida Naised tahavad mehe käest kõige rohkem saada???

Postitamine  Mihkel65 Püh Veeb 03, 2008 9:04 pm

okok...räägin siis kui seal olen Very Happy aga need suht igavad Very Happy

Mihkel65

Postituste arv : 5
Registration date : 31/01/2008

Tagasi üles Go down

Mida Naised tahavad mehe käest kõige rohkem saada??? Empty Re: Mida Naised tahavad mehe käest kõige rohkem saada???

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele