paZteet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PaZteet on tänasest ametlikult jälle VABAAA!

2 posters

Go down

PaZteet on tänasest ametlikult jälle VABAAA! Empty PaZteet on tänasest ametlikult jälle VABAAA!

Postitamine  Sally Laup Jan 05, 2008 6:54 pm

Nii, räägi nüüd kõik südamelt ära! Kes on järgmine? Mis eelmisest sai jnejne, meie õlad on sulle nutmiseks:D:D:D:D
Sally
Sally

Postituste arv : 158
Age : 32
Location : Türi
Registration date : 25/12/2007

Tagasi üles Go down

PaZteet on tänasest ametlikult jälle VABAAA! Empty Re: PaZteet on tänasest ametlikult jälle VABAAA!

Postitamine  Admin Laup Jan 05, 2008 6:58 pm

Ehehe.. aitäh Sally, et lased oma pluusi märjaks nutta Very Happy tegelt mul polegi tahtmist nutta. ma jätsin ise Siimu maha. Vanust oli tal juba päris palju, 21. Tuleb mõelda ta matustele juba Sad Tal oli ka ilus BMW, kahjuks mitte roosa ja see oligi põhjuseks, miks ma ta maha kantsin Razz Smile Very Happy bounce bounce bounce Autos oli pidevalt õnts õnts.. tegelt lahe ju. pidime koos minema isegi Sensation White'ile Riiga juuni kuus. Aga noh, ma ei taha taga minna. Ma lihtsalt tegin taga ametliku lõpu, ehk siis saan kergemini paalalinna ossid kätte, k.a. miiZu. Neutral
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

PaZteet on tänasest ametlikult jälle VABAAA! Empty Re: PaZteet on tänasest ametlikult jälle VABAAA!

Postitamine  Sally Esm Jan 07, 2008 10:06 am

Uhhu, nii heaon siin Paalalinna koolis ikka:D:D Mingi nettt möllab 24/7 ja kontskingad klõbisevad mis hirmus:D
Mehed kaa vahivad igal sammul ja roosa bemmuga oli ikka väga vinge kooli tulla:D
Sally
Sally

Postituste arv : 158
Age : 32
Location : Türi
Registration date : 25/12/2007

Tagasi üles Go down

PaZteet on tänasest ametlikult jälle VABAAA! Empty Re: PaZteet on tänasest ametlikult jälle VABAAA!

Postitamine  Admin Esm Jan 07, 2008 6:15 pm

mind tõi täna roosa bemm kooli otse kooli trepi ette ja kutid vaatasid ohhoo mis auto ja milline konts mul vasakul jalal veel on.. sellega saab ju niiii kiiresti trepist üles Smile ja mul pole üldse nõme koolis käia.. ja mul on sellised kargud ka, mis mõeldud kontsadega käimiseks Razz aga jah.. tänane wc külastus oli äge.. enne viimast tundi.. rotime õpetajalt käärid ja tegime mu püksirihmale aegu juurde Razz lausa kahe augu võrra. ja siis roomame koos klassi ja kes vastu tuli see oli eriti ooper raisk. .. aga mul on nii paha olla.. ma ei suuda enam kontsa kanda.. ja sedaenam neid karke.. ma pole juba kaks päeva mnitte midagi sööndu. ainult joonud.. mul ei lähe alla midgai Neutral ja nüüd käed veel nõrgemad.. aga KIRJANDUSE ÕPS PANI TÖHELE MU KONTSA ja küsis KAS MA OLIN KAINE Shocked see oli ikka küsimus Rolling Eyes Smile Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 222
Age : 34
Location : Tallinn-Paide
Registration date : 25/12/2007

https://pazteet.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

PaZteet on tänasest ametlikult jälle VABAAA! Empty Re: PaZteet on tänasest ametlikult jälle VABAAA!

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele